Поспішайте придбити дерев'яні жалюзі за найкращою ціною!
Знижка діє на вказані розміри. Вироби знаходяться на складі та не потрібно чекати на їх виготовлення!
Дерев'яні жалюзі чудово виглядають практично в будь-якому інтер'єрі.
Жалюзі з натурального дерева стануть прикрасою кабінету, будуть чудово виглядати в вітальні в поєднанні з портьєрами або як самостійне оформлення вікна. Ну, і звичайно, особливу красу і затишок додадуть жалюзі з дерева або бамбука кухні. Дизайнери часто використовують їх для створення східних і етнічних інтер'єрів, оформлення кафе і ресторанів в стилі кантрі.
Дерев'яні жалюзі поєднують естетичність з зручністю управління, практичність з довговічністю. Всі ламелі для виготовлення жалюзі з дерева проходять ретельну обробку, вони шліфуються і покриваються відтіночним лаком, який дозволяє поєднувати дерев'яні жалюзі з різними відтінками інтер'єру.
Дерев'яні жалюзі — вдале дизайнерське рішення для заміських будинків і котеджів. Вони доповнять неповторний стиль, створюваний вишуканою шкіряними меблями. Ви можете також встановити дерев'яні жалюзі в офісі, підкресливши елегантний вигляд вашого робочого простору.
Догляд за виробом: Чистити за допомогою пилососа або м'якої тканини.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Габаритні розміри | 230х235 |
| Ширина ламелі | 50 мм |
| Основні | |
| Тип жалюзі | Горизонтальні |
| Вид жалюзі | Внутрішні |
| Призначення | Для дверей/для вікон |
| Матеріал | Дерево |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Декоративна особливість | Однотонні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Нове |
| Товщина ламелі | 1 мм |
| Ширина ламелі (мм) | 50 мм |
| Ширина жалюзі | 1000 мм |
| Довжина жалюзі | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Комплектація карнизом | Да |
- Ціна: 16 616 ₴



