Дерев'яні жалюзі чудово виглядають практично в будь-якому інтер'єрі.
Жалюзі з натурального дерева стануть прикрасою кабінету, будуть чудово виглядати в вітальні в поєднанні з портьєрами або як самостійне оформлення вікна. Ну, і звичайно, особливу красу і затишок додадуть жалюзі з дерева або бамбука кухні. Дизайнери часто використовують їх для створення східних і етнічних інтер'єрів, оформлення кафе і ресторанів в стилі кантрі.
Дерев'яні жалюзі поєднують естетичність з зручністю управління, практичність з довговічністю. Всі ламелі для виготовлення жалюзі з дерева проходять ретельну обробку, вони шліфуються і покриваються відтіночним лаком, який дозволяє поєднувати дерев'яні жалюзі з різними відтінками інтер'єру. Ширина ламелей дерев'яних і бамбукових жалюзі може бути 25 і 50 мм. А спеціальне покриття в декілька шарів анти-ультрафіолетовим лаком захистить дерев'яні жалюзі від вигорання.
Дерев'яні жалюзі — вдале дизайнерське рішення для заміських будинків і котеджів. Вони доповнять неповторний стиль, створюваний вишуканою шкіряними меблями. Ви можете також встановити дерев'яні жалюзі в офісі, підкресливши елегантний вигляд вашого робочого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Тип жалюзі | Горизонтальні |
| Вид жалюзі | Зовнішні |
| Призначення | Для дверей/для вікон |
| Матеріал | Дерево |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Колір | Червоний |
| Товщина ламелі | 3 мм |
| Ширина ламелі (мм) | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина ламелі | 25 мм |
- Ціна: від 4 242 ₴/кв.м








Відправка з 06 квітня 2026
