Пульт 5-канальний для карниза Novo.
Чорний колір
Білий колір

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид карниза | Профільний карниз |
| Можливість стику | Так |
| Кількість рядів | 1 |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Максимальна вага штори | 50 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Спосіб підвісу штор | Гачки |
| Управління | Електропривод |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електрокарнізу | |
| Можливість механічного управління | Так |
| Можливість підключення до системи Розумний будинок | Так |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Швидкість руху полотна | 10 см/с |
| Засіб керування | Дистанційний радіопульт |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 6 м |
| Довжина | |
| Довжина карниза | 150см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313 ₴





