Ціна визначається за базовою комплект без пульта.
Пульт 5-канальний - 26$
Пульт 10-канальний - 26$
Wi-fi адаптер - 37$

- ручний запуск штор Touch Motion (потрібно трохи потягнути за штору і карниз автоматично ввімкнеться і продовжить закривати або відкривати штори,
- плавний старт і плавна зупинка,
- автоматичне налаштування кінцевих долучень,
- керування смартфоном і планшета по Wi-Fi (опція).
- максимальна довжина профілю без стику 6.0м.
Використовується для легких, середніх і важких штор.
За допомогою стикових елементів можна виготовляти карнизи завдовжки до 12.0.
Ідеальний для виготовлення карнизів при великих висотах потолків або за утрудненного доступу до карнизу
Для карнизу використовують одночний електромотор потужністю 80Вт або тендемна пара електромоторів потужністю по 80Вт.
Максимальна вага тканини для електричного двигуна становить 50 кілограмів. Для тандема - 80кг.
Всі деталі карниза виготовлено з високоякісного пластику та металу.
Текстильний ремінь посилений армованими нитками, використовуються безшумні роликові глайдери.
Схема карниза Novo.

Алюмінієвий профіль можливо зігнути в дугу і здійснити радіусний згин до 90 градусів
Вартість вигину профіль - 10$ метр
При вигині кутів ми вважаємо довжину карниза і множимо на 10$
Схема вигину карніза Novo:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид карниза | Профільний карниз |
| Можливість стику | Так |
| Кількість рядів | 1 |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Максимальна вага штори | 50 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Управління | Електропривод |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електрокарнізу | |
| Можливість механічного управління | Так |
| Можливість підключення до системи Розумний будинок | Так |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Швидкість руху полотна | 10 см/с |
| Засіб керування | Дистанційний радіопульт |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 6 м |
| Довжина | |
| Довжина карниза | 425см |
- Ціна: 11 818 ₴



