Електрокарнізи NOVO є однією з бюджетних систем на ринку моторизованих карнизів для штор і повністю відповідають усім сучасним вимогам.
Электропривод має вмонтований WIfi адаптер, що дозволяє керувати карнизом за допомогою смартфона.
Ціна вказана за базовий комплект без пульта.
Пульт 5-канальний - 26$
Пульт 10-канальний - 26$

- ручной запуск штор Touch Motion (потрібно потягнути за штору і карниз автоматично почнає рух на відкриття чи закриття штори),
- плавний старт та плавна зупинка,
- автоматичне налаштування кінцевих положень,
- управління зі смартфона та планшета по Wi-Fi (опция).
- максимальна длина профилю без стика 6.0м.
Використовується для для легких, середних та важких штор.
Використання стиковочныи элементів дозволяє виготовляти карнизи довжиною до 12.0м.
Ідеален при великих висотах стель або при важком доступе до карнизу.
Для карниза використовується одиночний електродвигун потужністю 80Вт або тандемна пара електродвигунів потужністю по 80Вт.
Максимальна вага тканини для одиночного електродвигуна становить 50 кг. Для тандему – 80кг.
Всі деталі карниза виготовлені з високоякісного пластику та металу.
Текстильний ремінь посилений армованими нитками, використовуються безшумні роликові глайдери.
Схема карниза Novo.

Алюмінієвий профіль можливо зігнути в дугу і здійснити радіусний вигин до 90°
Для прорахунку вигину профілю вартість збільшується на 400грн за метр погонний карнизу: беремо всю довжину карнизу, помножуємо на 400, та додаємо до вартості прямого.
Схема вигину карниза Novo:

| Розміри карниза | |
|---|---|
| Загальна довжина карниза | 6 м |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Управління | Електропривод |
| Колір | Білий |
| Вид карниза | Профільний карниз |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Кількість рядів | 1 |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Максимальна вага штори | 50 кг |
| Можливість стику | Так |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Додаткові характеристики електрокарнізу | |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Засіб керування | Дистанційний радіопульт |
| Можливість підключення до системи Розумний будинок | Так |
| Швидкість руху полотна | 10 см/с |
| Можливість механічного управління | Так |
| Довжина | |
| Довжина карниза | 550см |
- Ціна: 16 162 ₴



