Комплект для збірки своїми руками - це рулонний штора без тканини.
Заготівля для тебе, якщо руки виросли там де належить)).
Як правильно заміряти ширину і висоту?
Необхідно три параметра:
Ширина - відстань від лівого стику штапика з рамою до правого стику штапика з рамою.
Висота - відстань від верхнього стику штапика з рамою до нижнього стику штапика з рамою + 55-60 мм.
Сторона механізму управління - праворуч або ліворуч
Для установки рулонних штор касетного типу Уні2 на пластикове вікно (над світловим прорізом) до значення висоти потрібно додати 55-60 мм.
Це дозволить правильно заміряти вікно для безпроблемного монтажу.
Система "Уні2" призначена для кріплення тільки на пластикове вікно.
Рулонний штора УНІ-2 буде кріпитися на стулку ось так:
Комплектація:
- Ланцюговий механізм управління (1шт)
- Підкладка пластикова (пара)
- Ланцюг управління 3мм (2,4м)
- Замок ланцюга управління (1шт)
- Фіксатор ланцюжка (1шт)
- Обмежувачі ланцюга (2шт)
- Короб алюмінієвий (білий)
- Доп. профіль
- Напрямні (тип-C)
- Нижні заглушки для напрямних (пара)
- Труба алюмінієва 17мм
- Схил сталевий (білий)
- Заглушки для схилу (2шт)
- Стрічка ущільнююча в схил
- Скотч двосторонній для кріплення тканини до труби
- Скотч пластиковий для кріплення тканини до схилу
- Скотч двосторонній спінений для кріплення напрямних і короба на пластикове вікно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант монтажу | На стулку вікна |
| Вид рулонної штори | Касетна |
| Довжина виробу | 1500 мм |
| Механізм управління | Ланцюговий |
| Наявність напраляющих | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 300 мм |
| Ширина х Висота | |
| Ширина х Висота | 80х150см |
- Ціна: 1 561 ₴/комплект



