Ціна вказана за базовий комплект без пульта.
Пульт 5-канальний - 21$
Пульт 10-канальний - 21$
Wi-fi адаптер - 37$

- ручний запуск штор Touch Motion (потрібно трохи потягнути за штору і карниз автоматично включиться і продовжить закривати або відкривати штори,
- плавний старт і плавна зупинка,
- автоматична настройка кінцевих положень,
- управління зі смартфона і планшета по Wi-Fi(опція).
- максимальная довжина профілю без стику 6.0 м.
Використовується для легких, середніх і важких штор.
Застосування стикувальних елементів дозволяє виготовляти карнизи довжиною до 12.0 м.
Ідеальний для виробництва керованих карнизів при великих висотах стель або при утрудненому доступі до карнизу.
Для карниза використовується одиночний електродвигун потужністю 80Вт або тандемна пара електродвигунів потужністю по 80Вт.
Максимальна вага тканини для одиночного електродвигуна становить 50 кг. Для тандему – 80кг.
Всі деталі карниза виготовлені з високоякісного пластику та металу.
Текстильний ремінь посилений армованими нитками, використовуються безшумні роликові глайдери.
Схема карниза Novo.

Алюмінієвий профіль можливо зігнути в дугу і здійснити радіусний гинув до 90°
Вартість вигину профілю - 10$ метр
Вартість вигину за 1 кут - 10$
Схема вигину карниза Novo:

| Розміри карниза | |
|---|---|
| Загальна довжина карниза | 6 м |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Управління | Електропривод |
| Колір | Білий |
| Вид карниза | Профільний карниз |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Кількість рядів | 1 |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Максимальна вага штори | 50 кг |
| Можливість стику | Так |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Додаткові характеристики електрокарнізу | |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Засіб керування | Дистанційний радіопульт |
| Можливість підключення до системи Розумний будинок | Так |
| Швидкість руху полотна | 10 см/с |
| Можливість механічного управління | Так |
| Довжина | |
| Довжина карниза | 300см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб підвісу штор | Бігунки з гачками |
- Ціна: 13 636 ₴



